HKS KALİTE YÖNETİMİ

İDARİ BÖLÜM

 Uzm.Dr. Mustafa Enis ARABACI –Yönetim Kurulu Başkanı

Hadi KAYA –Hastane Direktörü

Uzm.Dr. Ali Galip GÜNDOĞAR-Başhekim

Uzm.Dr.Güray ÖZALP-Başhekim Yardımcısı

Feride ANIK-Kalite Yönetim Direktörü 

Nurcihan GÜMÜŞ / / Hemşirelik Hizmetleri Müdürü

Mustafa ERDEMİR–İdari / Mali İşler Müdürü

Durmuş Seyrekbasan –Bilgi Sistemleri Müdürü

Bilal DİVRİK - Hasta Hizmetleri Müdürü

 HASTA İLETİŞİM BİRİMİ

Mustafa ERDEMİR-Hasta İletişim Sorumlusu

 HASTA HAKLARI

Mustafa ERDEMİR –Hasta Hakları Sorumlusu

KOMİTELER

ÇALIŞAN SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

ADI SOYADI

 

Uzm.Dr.Güray Özalp Başhekim Yard./Komite Başkanı

 

 

Mustafa Erdemir İdari Mali Hizmetler Müdürü

 

 

Nurcihan Güm

üş Hemşirelik Hizmetleri Müdürü

 

 

Feride Anık Kalite Yönetim Direktörü/ Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

 

 

Durmuş Seyrekbasan Bilgi Sistemleri Müdürü

 

 

Hurşit Duman Radyoloji Sorumlusu

 

 

İpek Acar İnsan Kaynakları Sorumlusu

 

 

Taner Yılmaz İş Güvenliği Uzmanı

 

 

Bilal Divrik Hasta Hizmetleri Müdürü

 

 

EĞİTİM KOMİTESİ

ADI SOYADI

 

Uzm.Dr.Güray Özalp Başhekim Yard./Komite Başkanı

 

Mustafa Erdemir İdari Mali Hizmetler Müdürü

 

Nurcihan Gümüş Hemşirelik Hizmetleri Müdürü

 

Feride Anık Kalite Yönetim Direktörü/ Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

 

Durmuş Seyrekbasan Bilgi Sistemleri Müdürü

 

Bilal Divrik Hasta Hizmetleri Müdürü

 

Melike Duman Eğitim Hemşiresi

 

İpek Açar İnsan Kaynakları Sorumlusu

 

Esra Özel Diyetisyen

 

Uzm.Dr.Ahmet Boyacı

 

 

 

 

 

 

EMZİRME KOMİTESİ

ADI SOYADI

İMZA

 

Dr. Ali Galip GÜNDOĞAR-Başhekim

 

 

Dr.Güray Özalp- Eğitim Komitesi Başkanı

 

 

Dr. Seyit Ali Köse – Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı

 

 

Dr. Hicran Kanat-Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı

 

 

Dr.Nafiz Hicabi Taşbaş -Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı

 

 

Ümrran Abbak-4. Kat Klinik Sorumlusu/ Emzirme Eğitim Hemşiresi

 

 

Fatmagül Uçar-3. Kat Klinik Sorumlusu

 

 

Fatma Denk-Yenidoğan Yoğun Bakım Ünite Sorumlusu/2. Kat Klinik sorumlusu

 

 

Büşra Özbek – Doğumhane Hizmetleri Sorumlusu

 

 

Nurcihan Gümüş-Hemşirelik Hizmetleri Müdürü

 

 

Feride Anık- Kalite Yönetim Direktörü-Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

 

     

 

HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

ADI SOYADI

İMZA

Uzm.Dr.Güray Özalp Başhekim Yard./Komite Başkanı

 

Mustafa Erdemir İdari Mali Hizmetler Müdürü/ Hasta Hakları Sorumlusu

 

Nurcihan Gümüş Hemşirelik Hizmetleri Müdürü

 

Feride Anık Kalite Yönetim Direktörü/ Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

 

Opr Dr.Ziya Taner Özkeçeci Genel Cerrahi Uzmanı/ Cerrahi Yoğun Bakım Sorumlusu

 

Uzm.Dr.Yusuf Karadeniz İç Hastalıkları Uzmanı/Dahili Yoğun Bakım Sorumlusu

 

Uzm.Dr.Gülay Özkeçeci Kardiyoloji Uzmanı Koroner Yoğun Bakım Sorumlusu

 

Yasemin Kurul Ameliyathane Ve Sterilizasyon Sorumlusu

 

Ümran Abbak 4.Kat Servis Sorumlusu

 

Hurşit Duman Radyoloji Sorumlusu

 

Nurkan Şahin Laboratuvar Sorumlusu

 

Durmuş Seyrekbasan Bilgi Sistemleri Müdürü

 

Mutlu Şampiyon Biyomedikal Sorumlusu

 

Büşra Nur Cura Eczacı

 

Fatmagül Uçar 3.Kat Servis Sorumlusu

 

Emine Yıldız Kat Hizmetleri Sorumlusu

 

Bilal Divrik Hasta Hizmetleri Müdürü

 

 

RADYASYON GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

ADI SOYADI

 

Uzm.Dr.Güray Özalp Başhekim Yard./Komite Başkanı

 

Mustafa Erdemir İdari Mali Hizmetler Müdürü

 

Nurcihan Gümüş Hemşirelik Hizmetleri Müdürü

 

Feride Anık Kalite Yönetim Direktörü/ Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

 

Hurşit Duman Radyoloji Bölüm Sorumlusu

 

Rahmi Genç  Radyoloji Güvenliği Sorumlusu

 

Mutlu Şampiyon Biyomedikal Sorumlusu

 

Taner Yılmaz İş Güvenliği Uzmanı

 

 

TESİS GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

ADI SOYADI

 

Uzm.Dr.Güray Özalp Başhekim Yard./Komite Başkanı

 

Mustafa Erdemir İdari Mali Hizmetler Müdürü

 

Nurcihan Gümüş Hemşirelik Hizmetleri Müdürü

 

Feride Anık Kalite Yönetim Direktörü/ Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

 

İsmail Türk Teknik Servis Sorumlusu

 

Çağlar Uçar  Otomasyon ve Elektrik Tesisat Sorumlusu

 

Mutlu Şampiyon Biyomedikal Sorumlusu

 

Taner Yılmaz İş Güvenliği Uzmanı

 

Murat Karapınar Güvenlik Görevlisi

 

Emine Yıldız  Kat Hizmetleri Sorumlusu

 

Bilim Gök  Atık Yönetim Sorumlusu

 

 

 

 

TRANSFÜZYON GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

ADI SOYADI

ÜNVANI

İMZA

Uzm.Dr.Güray Özalp

Başhekim Yardımcısı

 

Uzm.Dr.Ahmet Boyacı

Enfeksiyon Hastalıkları Ve Mikrobiyoloji Uzmanı

 

Opr.Dr.Ziya Taner Özkeceçi

Genel Cerrahi Uzmanı

 

Uzm.Dr.Suna Akbulut

Göğüs Hastalıkları Uzmanı

 

Mustafa Erdemir

İdari Mali Hizmetler Müdürü

 

Nurcihan Gümüş

Hemşirelik Hizmetleri Müdürü

 

Feride Anık

Kalite Yönetim Direktörü

 

Opr.Dr.Faruk Akyıldız

Ortopedi Ve Traavmatoloji Uzmanı

 

Nurkan Şahin

Transfüzyon Merkezi Sorumlusu

 

Havvagül Küçükebapçı

Hemovijilans Sorumlusu

 

Melike Duman

Dahili Yoğun Bakım Sorumlusu

 

Fatmagül Uçar

3.Kat Servis Sorumlusu

 

Enes Yuldaş

Cerrahi Yogun Bakım Sorumlusu